Format Kitap
Barkod 9786257099233
Yayın Tarihi 2020-12-24
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 464
Kapak Karton
Kağıt Kitap kağıdı
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Zeliha Eren

Bilişim İstihbarat Servisi'nin en tehlikeli oyunu başlamak üzere!

Sıkı tutunun ve kemerlerinizi bir kez daha kontrol edin!

İstihbarat Ajanı Jason Mert Soyalp'in hayattan çok yüksek beklentileri yoktu. Kötü adamları yakalamak, dünya barışı için çalışmak ve arkadaşlarıyla ölümüne dalga geçmek onun için yeterliydi. Bal rengi gözlü, hafızasını kaybetmiş bir kadın hayatına girdiğinde olacaklardan habersiz ona yardım ederken, hiç beklemediği bir anda her şeyi hatırlayan kadının gerçek kimliği beklentilerini yeniden gözden geçirmesini gerektirecekti.

Aylar sonra hafızasını yeniden kazanan Azra'nın yerine getirmesi gereken çok önemli görevleri vardı ve onları tamamlamak için aşamayacağı hiçbir engel yoktu. Tabii o engel bir arsız bir yavru kedi değilse... Azra başa bela olma kapasitesi yavru bir kediden hallice olan Mert'ten kurtulamayacağını anladığında onu da oyuna dahil etmekten başka çaresinin kalmadığını fark edecekti.

Bu aşk onlar için Rus Ruleti iken duygularıyla görevleri arasında bir seçim yapmak zorunda kaldıklarında kararlarının yalnızca onları etkilemeyeceğinin de farkındalardı.

Gizemli poker kartları, birbirinden tehlikeli görevler ve amansız bir aşk! Visal, küllerinden doğmak mı yoksa küle dönmek miydi?

Nasıl okumanız gerektiğini biliyorsunuz, değil mi?

devamını oku..
Kategori : Roman - Günümüz
% 25
indirim
36.00
Liste Fiyatı : 48.00
Kazancınız : 12.00
Miktar :  
Adet
Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 16
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %25 indirim