Format Kitap
Barkod 9786055134648
Yayın Tarihi 2014-11-24
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 756
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Wally Lamb
Çevirmen   : Erhan Akay

Oh ailesi, görünüşte diğerlerinin çoğu gibi hayalleri, çabaları ve rutinleri olan sıradan bir aileydi...
Ta ki sır ve yalanlardan kurdukları o duvardan tek bir tuğla çekilene kadar.

Orta yaşlı bir kadın, 27 yıllık bir evlilik ve 3 çocuğun ardından başka bir kadına aşık olur ve onunla evlenmeye karar verirse ne olur?

Kendime karşı bu kadar sert olmayı bırakmalıyım. Viveca'yı seviyorum. Orion'u da sevdim... Ama neden? Çünkü beni kanatlarının altına almıştı. Çünkü hayatımda ilk kez bir erkekle ilişkide olmak eğlenceliydi. Güvenliydi.

Bir eş, anne ve aykırı bir ressam olan Annie Oh, Manhattan'ın en başarılı, varlıklı ve cüretkâr galeri sahibine, hemcinsi Viveca'ya aşık olduğunda, ailesini alt üst edecek ve yıllar içinde biriktirilmiş tüm sırları ortaya dökecek süreci başlatır...

İlişkimiz seksten çok daha fazlası. Beni seviyor, ben de onu. Ona güveniyorum. Burada olmadığı zaman onu çok özledim. Uzakta olduğu zaman Orion'u nasıl özlediysem, öyle özledim. Aşk denilen şey bu mu?

Wally Lamb, mizahî bir anlatım ve müthiş bir şefkatle, travma ve kayıp sonrası umudu ve kurtuluşu bulmak için çırpınan insan hâllerinin özünü yakalıyor. Üç Renkli Deniz klasik bir Wally Lamb romanı; sevgiyi ve hayatın anlamını bulmak için karmaşık insan kalbinin derinliklerine inen, elinizden bırakamayacağınız bir başyapıt.

Lamb, kendine özgü zeki diliyle, karakterlerini ve okuyucularını umut, kurtuluş ve şok edici şiddet ve taciz anlarına götürüyor... Etkileyici.
- Minneapolis Star Tribune

devamını oku..
% 70
indirim
14.40
Liste Fiyatı : 48.00
Kazancınız : 33.60
Miktar :  
Adet
Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 39
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %70 indirim