Format Kitap
Barkod 9786059544504
Yayın Tarihi 2017-02-21
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 244
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Zübeyir Kandıra

Bazı kitaplar vardır ki yazmak, mangal gibi yürek ister.
İşte elinizdeki eser onlardan biri...
Ayrıca Fethullah Gülen Terör Örgütü (FETÖ) konusunda en önemli kaynak kitap olma özel-liğini de taşıyor.
Bu örgüte herkes alkış tutup yakınlaşmanın yollarını ararken, 17 yıl önce değerli meslektaşım Zübeyir Kındıra, Fethullahın Copları nı yazma yürekliliğini göstermişti.
Fethullahın Copları nda bu yapılanmaya ilk kez terör örgütü diyen ve başta devlet olmak üzere hepimizi uyaran Zübeyir Kardeşim, yeni kitabıyla da FETÖ nün adeta röntgenini çeki-yor.
Bana gönderdiği kitap taslağını okudukça nasıl yoğun bir emek verdiğini, iddialarını belgelere dayandırdığını, ilginç olduğu kadar tuhaf ve karmaşık ilişkiler ağını dupduru bir dille anlaşılır kıldığını fark ettim.
Okudukça etkilendim ve bir solukta bitirdim.
Sevgili okurlar,
Bu örgütün siyasi ayağı henüz ortaya çıkarılmadı. En etkin olduğu polis örgütlenmesi de gi-zemini koruyor. İşte Zübeyir, yeni eseri Şeytanın İmamları ile bu karanlık alanlara ışık tu-tuyor. İlk kitabında yaptığı gibi yine çok ciddi uyarılarda bulunuyor.
Dilerim onun daha önceki uyarılarını duymazdan gelen devletimiz bu kez aynı hataları yapmaz ve böylece yanlışların, aymazlıkların sürüp gitmesi önlenir.
Mesleğimizin etik değerlerine sıkı sıkıya bağlı kalarak soruşturmacı gazeteciliğin çarpıcı bir örneğini sunan değerli dostum Zübeyiri yürekten kutluyorum.
Kalemin tükenmesin sevgili kardeşim...  

Uğur Dündar

devamını oku..
% 40
indirim
13.89
Liste Fiyatı : 23.15
Kazancınız : 9.26
Miktar :  
Adet
Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 67
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %40 indirim