Format Kitap
Barkod 9786057376664
Yayın Tarihi 2022-10-12
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Kuzgunlar
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 368
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Danielle Paige

Kappa Rho Nu, Westerly Üniversitesi kampüsünün en seçkin kızlar birliğidir. Partileri dillere destan ve bağış toplama geceleri, kampüsün en ses getiren etkinliğidir. Ancak lüks ve gösterişle örülü hayatlarının ardında kız kardeşlerin, Kuzgunlar’ın bir sırrı vardır: Onlar, köklü bir cadı meclisinin üyeleridir.

Oldukça sıradan bir hayatı olan ve bir cadı olduğunu bilmeyen Vivi Devereaux, Kuzgun adayı olduğunda kız kardeşliğin bir parçası olmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Vivi için bu, yıllardır aradığı aidiyet duygusuna sahip olma fırsatıdır.

Scarlett Winter ise bir cadı olduğunu her zaman biliyordur ve hayatı boyunca tek bir şey için hazırlanmıştır: güçlü bir cadı olmak. Scarlett için Kappa Rho Nu’nun başkanı olmak annesinin imkansız beklentilerini karşılamak için tek şansıdır. Ama geçmişinden gelen ve kalbinin en derinliklerinde taşıdığı sır ortaya çıkarsa her şeyini kaybedebilir.

Kabul töreninden önce bir arada çalışmak üzere eşleşen Vivi ve Scarlett, çok geçmeden kendilerini yeminlerin çiğnendiği, ihanetlerin korkunç kayıplara yol açtığı karanlık bir dünyada bulacaklar.

devamını oku..
Kategori : Roman - Günümüz
% 25
indirim
97.50
Liste Fiyatı : 130.00
Kazancınız : 32.50
Miktar :  
Adet
Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 30
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %25 indirim