Format Kitap
Barkod 9786257973151
Yayın Tarihi 2020-04-24
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 344
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Jennifer Hillier
Çevirmen   : Mustafa Güdük

Üç yakın arkadaşın hikâyesi bu:

Biri öldü, biri hapiste, diğeri de yıllardır gerçeğin peşinde.

Okulunun en popüler kızlarından biri olan Angela Wong on altı yaşındayken ardında hiçbir iz bırakmadan kaybolmuştu. Kimse, şimdilerde büyük bir firmanın yükselen yıldızı ve yöneticisi olan en yakın arkadaşı Geo'nun bir şekilde bu işe bulaşmış olacağından şüphelenmemişti.

Ama on dört yıl sonra, Angela'nın kalıntıları Geo'nun çocukluk evinin yakınındaki ağaçlıkta bulunduğunda, hayatındaki en önemli iki kişiyi o gece kaybeden Kaiser nihayet her şeyi öğrenmişti: Angela, Calvin James'in kurbanıydı. Yıllar önce Geo'nun sevgilisi ve yakalanana kadar en az üç kadını daha öldürmüş olan adamın.

Herkes, gerçeğin nihayet gün yüzüne çıktığını düşünse de derinlere gömülmüş daha karanlık sırlar da vardı. O uğursuz gece yaşananlar herkesin bildiğinden çok daha karmaşık ve kan dondurucuydu. Angela ile aynı şekilde öldürülen yeni cesetler ortaya çıkmaya başladıkça takıntılı geçmiş, ölümcül şimdiyle iç içe geçecekti.

Fırtınalı bir gece kadar karanlık ve sinir bozucu bir kitap. İlk Aşk İlk Günah sayfaları yutarcasına çeviren okurların soluğunu kesecek. Merak uyandırıcı, cesur ve kesinlikle unutulmaz.

- Riley Sager

Suç ve ceza, suçluluk ve umut üzerine sürükleyici bir hikâye.

- Caroline Kepnes

İlk Aşk İlk Günah büyüleyici karakterler ve katmanlı hikâyesiyle iyi yazılmış bir roman. İnsana acı veren bir yoğunluğu var.

- Chevy Stevens

Şiddet dolu bir suçun uzun süren yankıları, kolay kolay unutamayacağınız bir ana karakter üzerinden anlatılıyor.

- Joseph Finder

İlk sayfadan bağlandım. Yazarın ustalıklı anlatımı ve zorlayıcı sesi beni gittikçe daha derine çekti. Her yeni olayla birlikte boğazımdaki el daha da sıkılaştı ve hareket edemez hâle geldim. Sürprizlerle dolu, zeki, keskin bir gerilim. Kemerlerinizi bağlayın.

- Lisa Unger

Bu göze çarpan gerilimde merak uyandıran karakterler, kan dondurucu detaylar ve soluk kesen şaşırtmacalar öyle iyi harmanlanmış ki o bomba sona varana dek çılgınca okumak isteyeceksiniz.

- Lisa Gardner

Bu roman sizi avucunun içine alacak.

- Publishers Weekly

Sayfalar boyu süren bomba gibi bir gerilim-korku örgüsü sizi bekliyor. Hillier okura her şeyin gerçek olduğunu hissettirerek dehşete düşürme konusunda müthiş bir yeteneğe sahip.

- Booklist

İlk Aşk İlk Günah modern bir Kuzuların Sessizliği.

- Aspen Daily News

Düğümler çözülürken, en tecrübeli gerilim okurlarının bile nefesi kesilecek.

- Cleveland Plain Dealer

Rahat bir koltuk seçin çünkü son sayfaya dek yerinizden kıpırdamak istemeyeceksiniz.

- Milwaukee Journal-Sentinel

devamını oku..
Etiketler : YENİ ÇIKANLAR
Kategori : Roman - Polisiye
% 25
indirim
132.00
Liste Fiyatı : 176.00
Kazancınız : 44.00
Stokta yok
Favorilere Ekle