Format Kitap
Barkod 9786257550888
Yayın Tarihi 2022-02-10
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Fable (Ciltli)
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 280
Kapak Ciltli
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Grafiker   : Aslıhan Kopuz
Editör   : Ece Çavuşlu
Çevirmen   : Ece Karaağaç
Yazar   : Adrienne Young

Dar Boğaz’daki en güçlü tüccarın kızı olan Fable’ın bildiği tek yuva denizdi. Ta ki amansız bir fırtına her şeyini ondan alana kadar. Hırsızlarla dolu bir adaya terk edildiği ve hayatta kalmak için her şeyi yaptığı dört yıl boyunca, onu adada kaderiyle baş başa bırakan babasının kuralları ve annesinden aldığı eşsiz yeteneğinden başka güvenebileceği bir şey yoktu.

Denizin derinliklerine dalıp çıkardığı her mücevher onu hayatının en önemli yolculuğuna hazırlıyordu. Yıllardır tanıdığını sandığı West’in gemisine atlayıp hakkı olana ulaşmaya çalışırken, kendini sırlarla örülmüş ticaret ağının tam ortasında bulacaktı.

Güvenmek, denizin kendisinden bile tehlikeliydi ancak bu yolculuktan hep beraber canlı çıkacaklarsa, mürettebatın fırtınalardan daha fazlasını atlatması gerekecekti.

“Fable vahşi bir dünyada direnciyle parlıyor ama kırılganlığını göstermekten de hiç çekinmiyor. Hayatta kalmak için gerekeni yapmaktan hiç korkmayan biri o. Bu hikâye yakama yapıştı ve bırakmayı reddetti!” —Shelby Mahurin, Yılan ve Güvercin’in New York Times çoksatan yazarı

“Merak uyandırıcı, sürükleyici ve kesinlikle ustalıkla yazılmış. Fable sizi güzellik vaadiyle cezbedecek ve Young’ın alameti farikası olan cesaretle avucunun içine alacak.” —Adalyn Grace

devamını oku..
Kategori : Roman - Fantastik
299.00
Liste Fiyatı : 299.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 9
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim