Format Kitap
Barkod 9789754059649
Yayın Tarihi 2016-02-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 5.Baskı
Sayfa Sayısı 384
Kapak Karton
Kağıt 3.Hamur
Boyut 135 X 195

Emeği Geçenler :
Yazar   : Stephen King
Çevirmen   : Esat Ören

John Smith paten kaymayı seven sıradan bir çocuktur. Bir gün paten sahasında geçirdiği küçük bir kaza hafif bir beyin sarsıntısı-na neden olur. John bu olayın üzerinde durmaz ve olağan yaşamına devam eder. Ama artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Far-kında olmadığı bazı değişiklikler olmuş, önsezileri ve bazı duyguları gelişmiştir.
Yıllar sonra John bir kaza daha geçirir ve yaşamındaki bazı ayrıntılar belirginleşmeye başlar. Artık kimsenin duymadığı, bilmediği ve hissetmediği her şey onunla arkadaş olmuştur.

YAZAR HAKKINDA:
Stephen King, bugüne dek kırk roman ve iki yüz adet kısa öykü yazmıştır. Amerikan edebiyatına yaptığı büyük katkılardan dolayı 2003 yılında Ulusal Kitap Vakfı Ödülü´nü kazanmıştır. Ayrıca, The Man in the Black Suit adlı öyküsüyle O. Henry Ödülü´nü almış-tır. 2006 En İyi Kısa Amerikan Öyküleri adlı yapıtın da editörüdür.
Cep, Karakule Serisi, Yazma Sanatı, Yeşil Yol, Kemik Torbası gibi eserleri tüm dünyada en çok satanlar listesinin başında gel-mektedir. Karısı yazar Tabitha King´le birlikte Bangor, Maine´de yaşamaktadır.

devamını oku..
Etiketler : YENİ ÇIKANLAR
% 40
indirim
30.00
Liste Fiyatı : 50.00
Kazancınız : 20.00
Miktar :  
Adet
Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 29
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %40 indirim