Format Kitap
Barkod 9786059585033
Yayın Tarihi 2018-04-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 4.Baskı
Sayfa Sayısı 488
Kapak Ciltli
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Lynne Matson
Çevirmen   : Bige Turan Zourbakis

Koşun, diye düşündü Ada. Ateşinizi yakın. Direnin!

Ada, insanların yanışını izlemekten zevk duyacaktı. Yanmak en beter acıları getiriyordu. Ada hatırlayınca içi bir tuhaf oldu, ardından o hatırasındaki acıyla kükredi, nefretle köpürdü, gözünü kan bürüdü ve asla dinmeyecek bir intikam hırsıyla tutuştu. Ama bu gece başlangıç olacaktı.

Gerilim dolu, güçlü bir çıkış romanı. Ada'nın sinematografik anlatımı ve tehlikelerle dolu doğası, Lost dizisi hayranlarına yepyeni bir bölüm gibi gelecek. ?Publishers Weekly

Nil Adası'na geri dönmek için sabırsızlanan okurlar için sürükleyici, gerilim dolu bir hikâye. ?Kirkus Review

Kaybetmek seçenek değildi fakat kazanmak Skye'ın her şeyine mal olabilirdi...

Skye'ın ve Rives'ın adayı yok etmek için göstermiş olduğu çabaya rağmen Nil Adası hala varlığını sürdürüyordu. Ve Skye'ın peşini bırakmaya niyeti yok gibiydi. Gün geçtikçe kötüleşen, inkar edemediği bir karanlıkla mücadele eden Skye giderek dağılmanın eşiğine doğru sürükleniyordu. Adanın gücü giderek artıyor ve Skye da karşı koymak için savaşıyordu. Kısa süre içinde Skye, Nil Adası'ndan gerçekten kurtulabilmek için adanın acımasız döngüsünü kırması gerektiğini keşfetti; ve bunu yalnız başına yapmazdı.

Ada tüm gücünü serbest bıraktığında Skye hayal bir edemeyeceği kadar acımasız, imkansız bir seçim yapmak zorunda kalacaktı. Ada saati ilerledikçe sadece acı dolu tek bir gerçek ortaya çıkmıştı: Yalnızca bir taraf kazanabilirdi.

Kimler Nil Adası'na geri dönecek ve kimler hayatta kalmayı başaracaktı?

devamını oku..
Etiketler : ÇOK SATANLAR
Kategori : Roman - Fantastik
% 25
indirim
280.50
Liste Fiyatı : 374.00
Kazancınız : 93.50
Miktar :  
Adet
Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 107
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %25 indirim